Nastavak dobrih rezultata u IIIA seniorskoj ligi

  U nedjelju, 12. travnja, naša ekipa odigrala je meč 3. kola IIIA seniorske šahovske lige. Protiv momčadi ŠK UHBDR 99. brigade odigrali smo neriješeno, uz dvije pobjede (Ivan Dadić i Smetiško Marija), dva poraza (Dario Raguž i Smetiško Josip) i dva remisa (Vlado Heged i Margitić Zdravko). Nakon uspješnog nastupa na Kupu Grada Zagreba, po prvi put su u seniorskoj momčadi nastupili Smetiško Josip i Smetiško Marija, kadeti našeg kluba. 

Poraz Josip na 5. ploči protiv neugodnog Globana, kompenzirala je pobjeda Marije na 6. ploči, koja je crnim figurama pobijedila Križančića. Time se još jednom pokazalo da se naši kadeti mogu nadmetati i protiv mnogo iskusnijih šahista, te će zasigurno igrati i u nastavku lige. Ovim neriješenim rezultatom, naš ekipa drži drugo mjesto, s istim brojem meč-poena (5) kao i prvoplasirana momčad ŠK "Novi Zagreb", ali s bodom manje.  Više informacija pogledajte na ovom linku.

Kako je bilo na nedjeljnom meču pogledajte ovdje:

  • 2015-04-12 10.11.56