Pregled ostvarenih rezultata u 2011. godini

LIGE HRVATSKOG ŠAHOVSKOG SAVEZA
20. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU

EKIPNI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI FESTIVAL

KLUPSKA NATJECANJA

ALPE-DANUBE-ADRIA CHESS TOURNAMENT

 

20. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
II SENIORSKA ŠAHOVSKA LIGA - CENTAR
Zagreb, Čakovec; ožujak - studeni 2011.
TOP

 

ŠK Zanatlijski, Zagreb i ŠK Univerzal, Zaprešić ispali su u III. ligu centar A.

ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje nakon kvalifikacijskog turnira za ulazak u I B ligu ostao je u II. ligi centar.

 

Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB BOD
1. ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje   3.0 3.0 4.0 4.0 4.0 3.0 4.0 3.5 4.0 3.5 4.5 19 40.5
2. ŠD Sisak, Sisak 3.0   5.0 2.0 3.5 4.0 4.5 3.0 3.5 4.5 3.5 3.5 18 40.0
3. ŠK Stridon, Štrigova 3.0 1.0   3.0 3.0 3.0 3.5 5.0 2.0 2.5 5.0 4.5 12 35.5
4. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 2.0 4.0 3.0   3.0 3.0 5.0 3.0 3.0 3.0 4.0 2.0 12 35.0
5. ŠK Samobor, Samobor 2.0 2.5 3.0 3.0   2.5 3.0 3.0 4.0 3.0 3.0 4.5 10 33.5
6. ŠK UHBDR 99. brigade, Zagreb 2.0 2.0 3.0 3.0 3.5   2.5 3.0 2.0 4.5 3.5 3.0 10 32.0
7. ŠK Bjelovar, Bjelovar 3.0 1.5 2.5 1.0 3.0 3.5   2.5 4.0 3.0 3.0 4.0 10 31.0
8. ŠŠK Podravka, Koprivnica 2.0 3.0 1.0 3.0 3.0 3.0 3.5   2.0 2.5 3.5 4.5 10 31.0
9. ŠK Duga Resa, Duga Resa 2.5 2.5 4.0 3.0 2.0 4.0 2.0 4.0   4.0 2.5 2.0 9 32.5
10. ŠK Polet, Buševec 2.0 1.5 3.5 3.0 3.0 1.5 3.0 3.5 2.0   2.0 4.5 9 29.5
11. ŠK Univerzal, Zaprešić 2.5 2.5 1.0 2.0 3.0 2.5 3.0 2.5 3.5 4.0   3.0 7 29.5
12. ŠK Zanatlijski, Zagreb 1.5 2.5 1.5 4.0 1.5 3.0 2.0 1.5 4.0 1.5 3.0   6 26.0

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB. SB
1. ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje 11 8 3 0 19 40.5 302.25 1297.50
2. ŠD Sisak, Sisak 11 8 2 1 18 40.0 285.25 1287.50
3. ŠK Stridon, Štrigova 11 4 4 3 12 35.5 188.00 1129.75
4. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 11 3 6 2 12 35.0 197.50 1148.00
5. ŠK Samobor, Samobor 11 2 6 3 10 33.5 154.25 1082.50
6. ŠK UHBDR 99. brigade, Zagreb 11 3 4 4 10 32.0 156.25 1039.25
7. ŠK Bjelovar, Bjelovar 11 3 4 4 10 31.0 157.00 1006.25
8. ŠŠK Podravka, Koprivnica 11 3 4 4 10 31.0 156.75 1005.50
9. ŠK Duga Resa, Duga Resa 11 4 1 6 9 32.5 145.50 1073.00
10. ŠK Polet, Buševec 11 3 3 5 9 29.5 142.25 961.25
11. ŠK Univerzal, Zaprešić 11 2 3 6 7 29.5 107.25 967.50
12. ŠK Zanatlijski, Zagreb 11 2 2 7 6 26.0 98.25 871.50

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
NIKOLAC JURAJ 8 7 0 1 7.0 87.5
MRAVUNAC DAMIR 3 1 1 1 1.5 50.0
RAGUŽ DARIO 9 3 3 3 4.5 50.0
HEGED VLADO 8 0 5 3 2.5 31.3
MARGITIĆ ZDRAVKO 8 3 0 5 3.0 37.5
ILIĆ OGNJEN 6 0 4 2 2.0 33.3
VODOPIJA GORAN 5 3 1 1 3.5 70.0
GABRE ŽELJKO 7 4 1 2 4.5 64.3
DADIĆ IVAN 4 2 0 2 2.0 50.0
KOVAČIĆ DAMIR 6 3 2 1 4.0 66.6
BLAGOJEVIĆ STANISLAV 2 0 1 1 0.5 25.0
KALMAR JOSIP - - - - - -
UKUPNO 66 26 18 22 35.0 53.0

 

20. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
IV SENIORSKA ŠAHOVSKA LIGA - CENTAR A
ožujak - studeni 2011.
TOP

 

ŠD Dalekovod i ŠK Ivanić plasirali su se u III. ligu centar A 2012. godine.

ŠK Dugo Selo, ŠK slijepih Polet i ŠK Jaska ispali su u V. ligu centar.

 

Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB BOD
1. ŠD Dalekovod, Zagreb   4.0 3.0 4.5 5.0 4.0 4.5 3.5 4.5 4.0 4.0 5.0 21 46.0
2. ŠK Ivanić, Ivanić Grad 2.0   4.0 3.0 4.0 3.5 4.0 4.5 6.0 4.0 3.0 6.0 18 44.0
3. ŠK Turopolec, Velika Gorica 3.0 2.0   4.5 2.5 3.5 6.0 6.0 5.5 4.0 4.0 6.0 17 47.0
4. ŠK Ban Jelačić, Zagreb 1.5 3.0 1.5   2.5 3.5 3.5 3.5 3.5 5.0 4.0 4.0 15 35.5
5. ŠK Banja Luka, Zagreb 1.0 2.0 3.5 3.5   4.0 1.5 4.0 2.5 3.5 5.0 5.0 14 35.5
6. Karlovački ŠK, Karlovac 2.0 2.5 2.5 2.5 2.0   4.0 4.5 4.0 3.0 4.0 3.5 11 34.5
7. ŠK Vrbani, Zagreb 1.5 2.0 0.0 2.5 4.5 2.0   3.0 3.0 3.5 4.0 4.0 10 30.0
8. ŠK Maksimir, Zagreb 2.5 1.5 0.0 2.5 2.0 1.5 3.0   5.0 3.5 4.5 5.0 9 31.0
9. ŠK Ericsson-Nikola Tesla II., Zagreb 1.5 0.0 0.5 2.5 3.5 2.0 3.0 1.0   2.0 4.5 3.0 6 23.5
10. ŠK Jaska, Jastrebarsko 2.0 2.0 2.0 1.0 2.5 3.0 2.5 2.5 4.0   2.5 5.0 5 29.0
11. ŠK slijepih Polet, Zagreb 2.0 3.0 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 1.5 1.5 3.5   3.0 4 23.5
12. ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 1.0 0.0 0.0 2.0 1.0 2.5 2.0 1.0 3.0 1.0 3.0   2 16.5

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB. SB
1. ŠD Dalekovod, Zagreb 11 10 1 0 21 46.0 326.50 1434.00
2. ŠK Ivanić, Ivanić Grad 11 8 2 1 18 44.0 276.50 1335.25
3. ŠK Turopolec, Velika Gorica 11 8 1 2 17 47.0 246.50 1399.50
4. ŠK Ban Jelačić, Zagreb 11 7 1 3 15 35.5 210.00 1081.75
5. ŠK Banja Luka, Zagreb 11 7 0 4 14 35.5 217.00 1090.00
6. Karlovački ŠK, Karlovac 11 5 1 5 11 34.5 139.00 1071.50
7. ŠK Vrbani, Zagreb 11 4 2 5 10 30.0 131.75 899.50
8. ŠK Maksimir, Zagreb 11 4 1 6 9 31.0 107.50 889.50
9. ŠK Ericsson-Nikola Tesla II., Zagreb 11 2 2 7 6 23.5 82.25 708.75
10. ŠK Jaska, Jastrebarsko 11 2 1 8 5 29.0 57.25 889.50
11. ŠK slijepih Polet, Zagreb 11 1 2 8 4 23.5 59.25 786.25
12. ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 11 0 2 9 2 16.5 23.50 499.75

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
NAGL MIROSLAV 1 0 0 1 0 0
ŽVAB DAVORIN 1 1 0 0 1.0 100.0
BLAŽEKA DAMJAN 9 4 3 2 5.5 61.1
BLAŽEKA ĐURO 11 3 4 4 5.0 45.4
OSTOJIĆ BRANKO 4 0 1 3 0.5 12.5
VIDIĆ MIHAJLO 7 3 0 4 3.0 42.8
SAMARDŽIĆ ANA 9 3 1 5 3.5 38.8
VUKMAN BRANKO 7 1 1 5 1.5 21.4
KLJAJIĆ ĐURO 7 0 3 4 1.5 21.4
VERIĆ ZVONIMIR 3* 0 1 2* 0.5 25.0
MALOVIĆ MARTIN 2 0 1 1 0.5 25.0
SAMARDŽIĆ LUKA - - - - - -
ALABER MAJA 3 1 0 2 1.0 33.3
MEDEK MARTINA 1 0 0 1 0 0
ALABER MARINA 1 0 0 1 0 0
JELEČ IVAN - - - - - -
UKUPNO 66 16 15 35 23.5 35.6
* partija izgubljena bez borbe

 

20. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
II HRVATSKA ŠAHOVSKA LIGA - SJEVER - SENIORKE
Vinkovci; 26.-28. kolovoza 2011.
TOP

 

ŠK Mladost, Petrinja plasirao se u I. hrvatsku šahovsku ligu / seniorke 2012. godine.

 

 
Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 MB BOD
1. ŠK Mladost, Petrinja   3.0 3.0 2.5 2.0 3.5 9 14.0
2. ŠK Caissa, Vukovar 1.0   2.5 2.5 2.5 3.0 8 11.5
3. ŠK Dama, Đakovo 1.0 1.5   3.0 2.5 3.5 6 11.5
4. ŠK Zagreb, Zagreb 1.5 1.5 1.0   3.0 2.0 3 9.0
5. ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac 2.0 1.5 1.5 1.0   2.5 3 8.5
6. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 0.5 1.0 0.5 2.0 1.5   1 5.5
 

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB. SB
1. ŠK Mladost, Petrinja 5 4 1 0 9 14.0 41.75 127.75
2. ŠK Caissa, Vukovar 5 4 0 1 8 11.5 34.50 103.00
3. ŠK Dama, Đakovo 5 3 0 2 6 11.5 23.00 98.75
4. ŠK Zagreb, Zagreb 5 1 1 3 3 9.0 11.25 86.25
5. ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac 5 1 1 3 3 8.5 12.50 85.25
6. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 5 0 1 4 1 5.5 4.50 55.00

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČICA GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
VODOPIJA IRINA 5 0 3 2 1.5 30.0
SAMARDŽIĆ ANA 4 1 1 2 1.5 37.5
ALABER MAJA 5 2 0 3 2.0 40.0
FAR TEA 3 0 0 3 0 0
ALABER MARINA 3 0 1 2 0.5 16.6
UKUPNO 20 3 5 12 7.5 37.5

 

20. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
KADETSKA B LIGA - CENTAR
Dugo Selo, Krapina, Topusko; listopad 2011.
TOP

 

ŠK Sloboda i ŠK Banja Luka plasirali su se u kadetsku A-ligu 2012.

 

 
Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB MPSum
1. ŠK Sloboda, Mihovljan 9 7 1 1 15 24.0 230.0 90
2. ŠK Banja Luka, Zagreb 9 6 2 1 14 25.0 245.0 92
3. ŠK Gornji Mihaljevec, Gornji Mihaljevec 9 6 2 1 14 23.0 211.5 90
4. ŠK Stridon, Štrigova 9 4 4 1 12 22.0 202.5 94
5. ŠŠK Konaki 2, Novo Virje 9 4 3 2 11 21.5 12.0 83
6. ŠK Samobor, Samobor 9 3 5 1 11 20.5 197.5 94
7. ŠK Sveta Nedelja, Bestovje 9 4 3 2 11 20.0 177.0 91
8. ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno 9 4 2 3 10 21.0 151.5 77
9. ŠK Oroslavje, Oroslavje 9 3 4 2 10 20.0 150.5 79
10. ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje 9 3 4 2 10 18.5 152.5 83
11. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 9 3 3 3 9 21.5 159.5 78
12. ŠK Petrinja, Petrinja 9 4 1 4 9 20.5 153.5 79
13. ŠŠ Pješak, Kutina 9 3 3 3 9 19.0 121.0 75
14. ŠD Varaždin, Varaždin 9 4 1 4 9 18.5 152.5 93
15. ŠŠK Mladost 1, Varaždinske Toplice 9 4 1 4 9 15.5 104.0 72
16. ŠK Zanatlijski, Zagreb 9 3 2 4 8 18.0 99.5 62
17. ŠK Picok, Đurđevac 9 2 4 3 8 16.5 98.5 70
18. ŠK Stari Graničar, Cirkvena 9 2 4 3 8 15.5 106.0 73
19. ŠK Polet, Buševec 9 2 3 4 7 17.5 127.0 76
20. ŠK Zelenjak, Klanjec 9 3 1 5 7 16.0 90.0 65
21. ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 9 3 1 5 7 14.0 68.0 56
22. ŠK Duga Resa, Duga Resa 9 3 1 5 7 14.0 67.5 59
23. ŠK Ericsson-Nikola Tesla- Poletarci, Zagreb 9 2 2 5 6 14.0 88.0 68
24. ŠŠK Mladost 2, Varaždinske Toplice 9 2 1 6 5 13.0 64.5 62
25. ŠK Lekenik, Lekenik 9 0 1 8 1 4.5 16.0 59
 

 

IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak (prva ekipa)
SAMARDŽIĆ LUKA 3 2 0 1 2.0 66.6
MALOVIĆ MARTIN 6 5 0 1 5.0 83.3
JELEČ IVAN 9 6 0 3 6.0 66.6
STANIĆ MARIO 8* 5* 1 2 5.5* 68.7*
ZGLAVNIK DOMINIK 4 3 0 1 3.0 75.0
LANČA PAOLO - - - - - -
POREDSKI ANTONIO - - - - - -
UKUPNO 30 21 1 8 21.5 71.6
partija dobivena bez borbe

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak (poletarci)
PRANJIĆ MARKO 8 1 1 6 1.5 18.7
ŠITIĆ ŽELIMIR 5 1 0 4 1.0 20.0
ŠITIĆ RENATA 8 7 1 0 7.5 93.7
ŠEGOTA MATEJ - - - - - -
SAMARDŽIĆ JAKOV 6* 2* 0 4 2.0* 33.3
ALABER FILIP 5 0 0 5 0.0 0.0
NAGL IVOR - - - - - -
NAGL VILI - - - - - -
KUKINA-ŠAPINA JAN - - - - - -
UKUPNO 32 11 2 19 12.0 37.5
partija dobivena bez borbe

 

20. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
LIGA KADETKINJA - CENTAR
Dugo Selo, Krapina, Topusko; listopad 2011.
TOP

 

ŠK Polet i ŠK Mladost plasirali su se u finale kadetske lige.

 

 
Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 MB BOD
1. ŠK Polet, Buševec   3.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 12 23.0
2. ŠK Mladost, Petrinja 1.0   1.5 3.5 3.0 3.5 4.0 8 16.5
3. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 0.0 2.5   2.0 4.0 2.0 2.0 7 12.5
4. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 0.0 0.5 2.0   2.5 4.0 3.0 7 12.0
5. ŠK Podsused, Zagreb 0.0 1.0 0.0 1.5   3.0 2.5 4 8.0
6. ŠŠK Konaki, Novo Virje 0.0 0.5 2.0 0.0 1.0   4.0 3 7.5
7. ŠK Zelenjak, Klanjec 0.0 0.0 2.0 1.0 1.5 0.0   1 4.5
 

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB. SB
1. ŠK Polet, Buševec 6 6 0 0 12 23.0 61.00 227.50
2. ŠK Mladost, Petrinja 6 4 0 2 8 16.5 32.00 152.00
3. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 6 2 3 1 7 12.5 36.50 121.25
4. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 6 3 1 2 7 12.0 26.25 96.75
5. ŠK Podsused, Zagreb 6 2 0 4 4 8.0 12.00 68.25
6. ŠŠK Konaki, Novo Virje 6 1 1 4 3 7.5 10.75 59.25
7. ŠK Zelenjak, Klanjec 6 0 1 5 1 4.5 6.25 49.00

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČICA GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
SAMARDŽIĆ ANA 6 5 0 1 5.0 83.3
ALABER MAJA 4 2 0 2 2.0 50.0
MEDEK MARTINA - - - - - -
ALABER MARINA 4 1 0 3 1.0 25.0
FAR TEA 6 4 1 1 4.5 75.0
UKUPNO 20 12 1 7 12.5 62.5

 

20. MEĐUNARODNI EKIPNI ŠAHOVSKI FESTIVAL HŠS-a
FINALE KUPE REPUBLIKE HRVATSKE ZA ŠAHISTE
Šibenik, 17. - 22. svibnja 2011.
TOP

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB MPSum
1. HAŠK Mladost, Zagreb 6 5 1 0 11 17.5 107.0 39
2. ŠK Liburnija, Rijeka 6 4 1 1 9 18.0 103.0 39
3. ŠK Zagreb, Zagreb 6 3 2 1 8 15.5 95.5 43
4. GŠK Mravince-Cemex, Mravince 6 3 2 1 8 15.0 89.0 41
5. ŠK Rijeka, Rijeka 6 4 0 2 8 15.0 79.0 35
6. ŠK Đakovo - Hotel Blaža, Đakovo 6 3 2 1 8 14.5 69.0 30
7. ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 6 3 2 1 8 13.5 85.5 42
8. ŠK Samobor, Samobor 6 4 0 2 8 13.0 61.0 31
9. ŠK Stridon, Štrigova 6 3 1 2 7 11.5 50.0 30
10. ŠK Liburnija žene, Rijeka 6 2 3 1 7 11.5 44.5 29
11. ŠK Šibenik, Šibenik 6 3 0 3 6 13.0 66.0 37
12. ŠD Dubrovnik, Dubrovnik 6 2 2 2 6 12.5 43.5 35
13. ŠK ETF - Osijek, Osijek 6 2 2 2 6 12.0 54.5 37
14. ŠK Sljeme - Agroproteinka, Sesvete 6 2 2 2 6 10.0 54.0 38
15. ŠK Brod, Slavonski Brod 6 2 1 3 5 11.5 53.0 33
16. ŠD Varaždin, Varaždin 6 2 1 3 5 11.0 52.0 27
17. ŠK Pula, Pula 6 2 1 3 5 10.5 45.5 37
18. ŠK Krapina, Krapina 6 2 1 3 5 10.5 39.5 30
19. ŠK Beli Manastir, Beli Manastir 6 1 3 2 5 10.0 42.0 30
20. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 6 2 1 3 5 10.0 39.0 28
21. ŠK Kvarner, Rijeka 6 2 0 4 4 12.0 46.5 27
22. ŠK Ilok, Ilok 6 1 1 4 3 10.0 33.0 29
23. ŠK Vladimir Gortan, Poreč 6 1 1 4 3 7.5 30.0 29
24. ŠK Brda, Split 6 1 1 4 3 6.5 15.5 23
25. ŠK Križevci, Križevci 6 0 1 5 1 8.0 27.5 22

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
NIKOLAC JURAJ 6 2 3 1 3.5 58.3
GABRE ŽELJKO 6 3 0 3 3.0 50.0
MARGITIĆ ZDRAVKO 6 0 3 3 1.5 25.0
DADIĆ IVICA 6 1 2 3 2.0 33.3
UKUPNO 24 6 8 10 10.0 41.7

 

PRVENSTVO KLUBA
ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb; 30. siječanj - 20. veljače 2011.
TOP

 

 
Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 BOD
1. RAGUŽ DARIO   0.5 1.0 1.0 1.0 1.0 4.5
2. MARGITIĆ ZDRAVKO 0.5   1.0 1.0 0.0 1.0 3.5
3. HEGED VLADO 0.0 0.0   1.0 1.0 1.0 3.0
4. KOVAČIĆ DAMIR 0.0 0.0 0.0   1.0 1.0 2.0
5. VERIĆ ZVONIMIR 0.0 1.0 0.0 0.0   0.5 1.5
6. MALOVIĆ MARTIN 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5   0.5
 

 

REDOVNI BRZOPOTEZNI TURNIRI ENT
ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb; siječanj - prosinac 2011.
TOP

 

Turnir/tablica Datum Tempo igre Pobjednik turnira
Pregled brzopoteznih turnira u 2011. godini
Finale - Grupa A 20.12.2011. 5 min MRAVUNAC
Finale - Grupa B 20.12.2011. 5 min PETAN
Konačan poredak 6.12.2011.    
ENT-30-11 6.12.2011. 3 min+3 sec DADIĆ
ENT-29-11 29.11.2011. 3 min+3 sec NIKOLAC
ENT-28-11 22.11.2011. 5 min NIKOLAC
ENT-27-11 16.11.2011. 5 min NIKOLAC
ENT-26-11 8.11.2011. 3 min+3 sec NIKOLAC
ENT-25-11 25.10.2011. 3 min+3 sec NIKOLAC
ENT-24-11 18.10.2011. 5 min NIKOLAC
ENT-23-11 4.10.2011. 5 min HEGED
ENT-22-11 20.9.2011. 3 min+3 sec NIKOLAC
ENT-21-11 7.9.2011. 3 min+3 sec KOVAČIĆ
ENT-20-11 28.6.2011. 5 min NIKOLAC
ENT-19-11 21.6.2011. 5 min HEGED
ENT-18-11 7.6.2011. 3 min+3 sec MARGITIĆ
ENT-17-11 31.5.2011. 3 min+3 sec DADIĆ
ENT-16-11 24.5.2011. 5 min HEGED
ENT-15-11 10.5.2011. 5 min NIKOLAC
ENT-14-11 3.5.2011. 3 min+3 sec BLAŽEKA M.
ENT-13-11 26.4.2011. 3 min+3 sec DADIĆ
ENT-12-11 19.4.2011. 5 min BLAŽEKA M.
ENT-11-11 5.4.2011. 5 min BLAŽEKA M.
ENT-10-11 29.3.2011. 3 min+3 sec HEGED
ENT-09-11 22.3.2011. 3 min+3 sec NIKOLAC
ENT-08-11 15.3.2011. 5 min NIKOLAC
ENT-07-11 1.3.2011. 3 min+3 sec NIKOLAC
ENT-06-11 22.2.2011. 5 min NIKOLAC
ENT-05-11 15.2.2011. 3 min+3 sec NIKOLAC
ENT-04-11 1.2.2011. 5 min NIKOLAC
ENT-03-11 25.1.2011. 5 min BLAŽEKA M.
ENT-02-11 18.1.2011. 3 min+3 sec NIKOLAC
ENT-01-11 11.1.2011. 3 min+3 sec BLAŽEKA M.
 
Ukupni poredak - FINALISTI
POZ IGRAČ BOD UK BRT
1. Nikolac Juraj 219.0 325.5 25
2. Dadić Ivan 185.0 259.0 24
3. Heged Vlado 175.0 234.5 22
4. Margitić Zdravko 171.5 291.0 29
5. Gabre Željko 138.5 178.5 22
6. Nagl Miro 135.0 212.0 27
7. Glavica Željko 132.5 132.5 12
8. Kovačić Damir 132.0 141.0 17
9. Naglić Ognjen 128.5 173.0 23
10. Jakić Milan 119.5 141.0 19
11. Mravunac Damir 111.5 111.5 10
12. Đurić Borivoj 109.5 134.5 22
BOD - Zbroj bodova sa 15 najboljih turnira
UK - Ukupan zbroj bodova sa odigranih turnira
BRT - Broj odigranih turnira

 

Pregled pobjednika turnira (1.- 3. mjesto)
IGRAČ 1M 2M 3M
NIKOLAC 16 4 2
BLAŽEKA M. 5 - -
HEGED 4 7 3
DADIĆ 3 6 5
MARGITIĆ 1 5 3
KOVAČIĆ 1 - 2
GLAVICA - 5 6
MRAVUNAC - 3 2
NAGL - - 3
NAGLIĆ - - 3
GABRE - - 1

 

ALPE-DANUBE-ADRIA CHESS TOURNAMENT
TURNIR V GRADOVA
Pordenone, Italy; 9. -10. srpnja 2011.
TOP

 

 
Tablica turnira
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 MB BOD
1. PORDENONE I   2.5 0.0 3.0 1.5 3.0 2.5 2.5 2.5   12 17.5
2. BALATONALMÀDI I 1.5   0.0 1.5 1.0 1.5 2.0 2.5   1.5 3 11.5
3. CELJE-ŠENTJUR I 4.0 4.0   2.5 2.0 2.5 2.5   1.5 3.5 13 22.5
4. WOLFSBERG I 1.0 2.5 1.5   2.5 3.0   2.0 2.5 3.5 11 18.5
5. ZAGREB I 2.5 3.0 2.0 1.5     2.0 2.0 2.0 2.5 10 17.5
6. ZAGREB II 1.0 2.5 1.5 1.0     2.0 1.5 2.0 1.5 4 13.0
7. WOLFSBERG II 1.5 2.0 1.5   2.0 2.0   3.5 2.5 2.0 8 17.0
8. CELJE-ŠENTJUR II 1.5 1.5   2.0 2.0 2.5 0.5   3.0 3.0 8 16.0
9. BALATONALMÀDI II 1.5   2.5 1.5 2.0 2.0 1.5 1.0   2.0 5 14.0
10. PORDENONE II   2.5 0.5 0.5 1.5 2.5 2.0 1.0 2.0   6 12.5
 

 

 
Konačan poredak
  GRAD Ekipa I Ekipa II UKUPNO
MB BOD MB BOD MB BOD
1. CELJE-ŠENTJUR 13 22.5 8 16.0 21 38.5
2. WOLFSBERG 11 18.5 8 17.0 19 35.5
3. PORDENONE 12 17.5 6 12.5 18 30.0
4. ZAGREB 10 17.5 4 13.0 14 30.5
5. BALATONALMÀDI 3 11.5 5 14.0 8 25.5
 

 

  IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak - EKIPA I
1 RAGUŽ 7 3 2 2 4.0 57.1
2 DRAGANIĆ 4 0 1 3 0.5 12.5
3 MARGITIĆ 6 3 2 1 4.0 66.6
4 ILIĆ 4 1 1 2 1.5 37.5
R1 KOVAČIĆ 8 6 1 1 6.5 81.2
R2 ŠERKA 3 1 0 2 1.0 33.3
  UKUPNO 32 14 7 11 17.5 54.7
 
  IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak - EKIPA II
1 GABRE 7 1 0 6 1.0 14.3
2 DADIĆ 6 2 0 4 2.0 33.3
3 NAGL 4 1 1 2 1.5 37.5
4 BLAGOJEVIĆ S. 5 1 2 2 2.0 40.0
R1 MRAVUNAC 4 1 1 2 1.5 37.5
R2 HEGED 6 5 0 1 5.0 83.3
  UKUPNO 32 11 4 17 13.0 40.6