Pregled ostvarenih rezultata u 2010. godini

LIGE HRVATSKOG ŠAHOVSKOG SAVEZA
19. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU

EKIPNI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI FESTIVAL

KLUPSKA NATJECANJA

ALPE-DANUBE-ADRIA CHESS TOURNAMENT

 

19. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
II SENIORSKA ŠAHOVSKA LIGA - CENTAR
Zagreb, Križevci; ožujak - studeni 2010.
TOP

 

ŠK Križevci ispao je iz II. lige centar u III. ligu B istok.

 

Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB BOD
1. ŠK Sljeme-Agroproteinka, Sesvete   3.5 2.5 4.0 3.0 4.5 5.5 5.0 4.5 3.0 4.5 5.5 18 45.5
2. ŠK Duga Resa, Duga Resa 2.5   1.5 5.0 3.5 4.5 3.0 3.0 3.0 3.5 4.5 4.0 15 38.0
3. ŠK Stridon, Štrigova 3.5 4.5   3.0 2.5 2.5 3.5 2.5 3.5 3.5 3.5 4.5 15 37.0
4. ŠK UHBDR 99. brigade, Zagreb 2.0 1.0 3.0   1.5 3.0 3.5 4.0 4.5 4.5 3.5 5.0 14 35.5
5. ŠK Samobor, Samobor 3.0 2.5 3.5 4.5   3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.5 4.5 13 35.5
6. ŠK Univerzal, Zagreb 1.5 1.5 3.5 3.0 3.0   2.0 3.0 4.0 3.0 3.5 5.0 12 33.0
7. ŠK Bilogora 91, Grubišno Polje 0.5 3.0 2.5 2.5 4.0 4.0   2.5 3.0 4.0 3.0 5.0 11 34.0
8. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 1.0 3.0 3.5 2.0 3.0 3.0 3.5   3.0 2.5 3.0 4.0 11 31.5
9. ŠK Polet, Buševec 1.5 3.0 2.5 1.5 3.0 2.0 3.0 3.0   4.0 4.5 5.5 10 33.5
10. ŠK Zanatlijski, Zagreb 3.0 2.5 2.5 1.5 3.0 3.0 2.0 3.5 2.0   3.5 3.0 8 29.5
11. ŠK Bjelovar, Bjelovar 1.5 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 3.0 3.0 1.5 2.5   4.0 4 27.0
12. ŠK Križevci, Križevci 0.5 2.0 1.5 1.0 1.5 1.0 1.0 2.0 0.5 3.0 2.0   1 16.0

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB. SB
1. ŠK Sljeme-Agroproteinka, Sesvete 11 8 2 1 18 45.5 281.00 1415.75
2. ŠK Duga Resa, Duga Resa 11 6 3 2 15 38.0 226.00 1205.25
3. ŠK Stridon, Štrigova 11 7 1 3 15 37.0 241.25 1192.75
4. ŠK UHBDR 99. brigade, Zagreb 11 6 2 3 14 35.5 206.50 1095.25
5. ŠK Samobor, Samobor 11 4 5 2 13 35.5 202.00 1137.75
6. ŠK Univerzal, Zagreb 11 4 4 3 12 33.0 179.50 1027.25
7. ŠK Bilogora 91, Grubišno Polje 11 4 3 4 11 34.0 163.25 1050.25
8. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 11 3 5 3 11 31.5 170.50 1003.75
9. ŠK Polet, Buševec 11 3 4 4 10 33.5 142.00 1024.50
10. ŠK Zanatlijski, Zagreb 11 2 4 5 8 29.5 123.50 970.50
11. ŠK Bjelovar, Bjelovar 11 1 2 8 4 27.0 48.75 862.25
12. ŠK Križevci, Križevci 11 0 1 10 1 16.0 14.75 532.25

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
NIKOLAC JURAJ 7 2 3 2 3.5 50.0
MRAVUNAC DAMIR 2 2 0 0 2.0 100.0
HEGED VLADO 11 2 6 3 5.0 45.5
MARGITIĆ ZDRAVKO 10 3 3 4 4.5 45.0
GABRE ŽELJKO 7 1 2 4 2.0 28.6
ILIĆ OGNJEN 9 1 5 3 3.5 38.8
VODOPIJA GORAN 4 1 1 2 1.5 37.5
BLAGOJEVIĆ STANISLAV 7 1 4 2 3.0 42.9
KOVAČIĆ DAMIR 7 5 0 2 5.0 71.4
KALMAR JOSIP 2 1 1 0 1.5 75.0
UKUPNO 66 19 25 22 31.5 47.7

 

19. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
IV SENIORSKA ŠAHOVSKA LIGA - CENTAR A
ožujak - studeni 2010.
TOP

 

ŠK "Klaka" Zagreb i ŠK "Odra" Novi Zagreb plasirali su se u III. ligu centar A 2011. godine.

ŠK "Pliva" Zagreb i ŠK "Maksimir" Zagreb ispali su u V. ligu centar 2011. godine.

 

Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB BOD
1. ŠK Klaka, Zagreb   4.5 3.0 4.0 4.0 4.0 5.0 3.0 3.5 3.0 4.0 4.0 19 42.0
2. ŠK Odra, Novi Zagreb 1.5   4.0 3.0 3.5 4.5 3.5 5.0 2.0 5.0 4.0 5.0 17 41.0
3. ŠD Dalekovod, Zagreb 3.0 2.0   4.0 3.5 4.5 3.5 3.0 4.5 5.0 4.0 2.0 16 39.0
4. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 2.0 3.0 2.0   4.0 2.5 3.0 3.5 4.0 3.0 3.5 3.5 13 34.0
5. ŠK Ivanić, Ivanić Grad 2.0 2.5 2.5 2.0   4.0 4.5 3.0 3.0 3.5 3.0 4.0 11 34.0
6. ŠK Vrbani, Zagreb 2.0 1.5 1.5 3.5 2.0   3.0 5.0 2.5 3.0 4.0 4.5 10 32.5
7. ŠK Nikola Tesla, Zagreb 1.0 2.5 2.5 3.0 1.5 3.0   3.0 3.5 3.0 4.5 4.0 10 31.5
8. Karlovački ŠK, Karlovac 3.0 1.0 3.0 2.5 3.0 1.0 3.0   3.5 4.5 5.0 1.5 10 31.0
9. ŠK Turopolec, Velika Gorica 2.5 4.0 1.5 2.0 3.0 3.5 2.5 2.5   3.5 2.0 4.0 9 31.0
10. ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 3.0 1.0 1.0 3.0 2.5 3.0 3.0 1.5 2.5   2.5 4.0 6 27.0
11. ŠK Maksimir, Zagreb 2.0 2.0 2.0 2.5 3.0 2.0 1.5 1.0 4.0 3.5   3.0 6 26.5
12. ŠK Pliva, Zagreb 2.0 1.0 4.0 2.5 2.0 1.5 2.0 4.5 2.0 2.0 3.0   5 26.5

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB. SB
1. ŠK Klaka, Zagreb 11 8 3 0 19 42.0 35.50 1355.50
2. ŠK Odra, Novi Zagreb 11 8 1 2 17 41.0 265.00 1287.00
3. ŠD Dalekovod, Zagreb 11 7 2 2 16 39.0 253.00 1246.00
4. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 11 5 3 3 13 34.0 198.75 1095.75
5. ŠK Ivanić, Ivanić Grad 11 4 3 4 11 34.0 161.75 1089.75
6. ŠK Vrbani, Zagreb 11 4 2 5 10 32.5 147.25 1024.25
7. ŠK Nikola Tesla, Zagreb 11 3 4 4 10 31.5 146.25 1000.25
8. Karlovački ŠK, Karlovac 11 3 4 4 10 31.0 157.75 1000.25
9. ŠK Turopolec, Velika Gorica 11 4 1 6 9 31.0 144.00 1021.00
10. ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 11 1 4 6 6 27.0 96.50 881.25
11. ŠK Maksimir, Zagreb 11 2 2 7 6 26.5 88.25 872.25
12. ŠK Pliva, Zagreb 11 2 1 8 5 26.5 83.25 880.75

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
BLAŽEKA MATEJ 9 5 4 0 7.0 77.7
NAGL MIRO 2 0 1 1 0.5 25.0
DADIĆ IVAN 11 8 1 2 8.5 77.3
OSTOJIĆ BRANKO 9 0 2 7 1.0 11.1
BLAŽEKA DAMJAN 10 5 3 2 6.5 65.0
BLAŽEKA ĐURO 10 2 5 3 4.5 45.0
KLJAJIĆ ĐURO 2 0 0 2 0.0 0.0
ŽVAB DAVORIN 2 1 0 1 1.0 50.0
VIDIĆ MIHAJLO 7 2 0 5 2.0 28.6
VUKMAN BRANKO 1 0 0 1 0.0 0.0
VERIĆ ZVONIMIR 3 0 1 2 0.5 16.7
UKUPNO 66 23 17 26 31.5 47.7

 

19. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
KADETSKA B LIGA - CENTAR
Đurđevac, Topusko, Gornji Mihaljevec; ožujak/travanj 2010.
TOP

 

ŠK Prigorje, Markuševec i ŠK Ban Jelačić, Zaprešić plasirali su se u Kadetsku A-ligu centar 2011. godine.

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB MPSum
1. ŠK Prigorje, Markuševec 9 7 1 1 15 25.5 262.0 93
2. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 9 7 0 2 14 25.0 241.5 92
3. ŠK Sloboda, Mihovljan 9 6 2 1 14 25.0 221.5 88
4. ŠK Gornji Mihaljevec, G. Mihaljevec 9 5 3 1 13 21.5 206.0 88
5. ŠK Stridon, Štrigova 9 5 2 2 12 22.5 211.5 94
6. ŠK Turopolec, Velika Gorica 9 5 1 3 11 17.5 125.5 74
7. ŠK Petrinja, Petrinja 9 5 0 4 10 22.5 171.0 75
8. ŠK Banja Luka, Zagreb 9 4 2 3 10 19.5 163.5 86
9. ŠK Tomislav Goran, Sv. Ivan Žabno 9 5 0 4 10 19.0 145.5 84
10. ŠK Oroslavje, Oroslavje 9 5 0 4 10 18.0 127.0 86
11. ŠK Mladost, Petrinja 9 3 4 2 10 17.5 169.0 94
12. ŠK Polet, Buševec 9 4 1 4 9 20.0 134.5 73
13. ŠD Varaždin II., Varaždin 9 3 3 3 9 18.0 109.0 60
14. ŠK PIK Vrbovec II., Vrbovec 9 3 3 3 9 16.5 125.0 84
15. ŠK Zanatlijski, Zagreb 9 4 1 4 9 16.0 88.0 65
16. ŠK Sveta Nedelja, Bestovje 9 2 4 3 8 17.5 162.0 87
17. ŠK Rudolf Perešin, Gornja Stubica 9 3 2 4 8 17.5 124.0 72
18. ŠK Garešnica, Garešnica 9 3 2 4 8 14.5 94.5 67
19. ŠK Mladost, Varaždinske Toplice 9 2 3 4 7 16.0 97.0 68
20. ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje 9 2 3 4 7 14.5 97.0 74
21. ŠK Jasenovac, Jasenovac 9 2 2 5 6 14.0 71.0 62
22. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 9 1 3 5 5 15.0 105.5 72
23. ŠK Lekenik, Lekenik 9 1 3 5 5 10.5 62.0 59
24. ŠK Duga Resa, Duga Resa 9 2 0 7 4 12.0 68.5 56

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
JURINIĆ JAKOV 3* 0 0 3* 0.0 0.0
SAMARDŽIĆ LUKA 6 4 2 0 5.0 83.3
JELEČ IVAN 6 2 3 1 3.5 58.3
ZGLAVNIK DOMINIK 8 1 3 4 2.5 31.3
STANIĆ MARIO 6 2 2 2 3.0 50.0
ŠIRONJA KARLO 3* 0 0 3* 0.0 0.0
POREDSKI ANTONIO - - - - - -
ŠEGOTA MATEJ 4 1 0 3 1.0 25.0
FRELIH LEON - - - - - -
TUKAČ KARLO - - - - - -
UKUPNO 36 10 10 16 15.0 41.7
bez borbe

 

19. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
LIGA KADETKINJA - CENTAR
Đurđevac, Topusko, Gornji Mihaljevec; ožujak/travanj 2010.
TOP

 

ŠK Mladost, Petrinja i ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb plasirali su se u finale Ekipnog kadetskog prvenstva Hrvatske u ženskoj konkurenciji.

 

 
Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 MB BOD
1. ŠK Mladost, Petrinja   2.5 2.0 3.5 4.0 3.0 4.0 3.0 13 22.0
2. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 1.5   2.5 4.0 3.5 4.0 4.0 4.0 12 23.5
3. ŠK Polet, Buševec 2.0 1.5   4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 11 23.5
4. ŠŠK Konaki-KŽM, Novo Virje 0.5 0.0 0.0   3.0 2.0 2.5 3.0 7 11.0
5. ŠK Stridon, Štrigova 0.0 0.5 0.0 1.0   3.0 3.5 3.5 6 11.5
6. ŠK Podsused, Zagreb 1.0 0.0 0.0 2.0 1.0   3.0 2.0 4 9.0
7. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 0.0 0.0 0.0 1.5 0.5 1.0   3.0 2 6.0
8. ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno 1.0 0.0 0.0 1.0 0.5 2.0 1.0   1 5.5
 

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB. SB
1. ŠK Mladost, Petrinja 7 6 1 0 13 22.0 78.25 257.75
2. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 7 6 0 1 12 23.5 66.50 258.00
3. ŠK Polet, Buševec 7 5 1 1 11 23.5 54.00 251.25
4. ŠŠK Konaki-KŽM, Novo Virje 7 3 1 3 7 11.0 25.70 95.00
5. ŠK Stridon, Štrigova 7 3 0 4 6 11.5 20.50 90.00
6. ŠK Podsused, Zagreb 7 1 2 4 4 9.0 14.25 84.50
7. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 7 1 0 6 2 6.0 5.50 47.75
8. ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno 7 0 1 6 1 5.5 4.50 62.75

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČICA GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
SAMARDŽIĆ ANA 7 7 0 0 7.0 100.0
ALABER MAJA 7 5 2 0 6.0 85.7
MEDEK MARTINA 7 5 0 2 5.0 71.4
ALABER MARINA 4 3 1 0 3.5 87.5
FAR TEA 3 2 0 1 2.0 83.3
ŠTEFANIĆ GRACIA - - - - - -
UKUPNO 28 22 3 3 23.5 83.9

 

19. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
KADETSKA ŠAHOVSKA LIGA - FINALE KADETKINJA
Topusko; 26. - 30. prosinac 2010.
TOP

 

 
Konačan poredak
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 MB BOD
1. ŠK Draga, Rijeka   2.0 3.0 4.0 3.5 3.5 3.5 11 19.5
2. ŠK Jelsa, Jelsa 2.0   2.0 2.5 1.0 2.0 2.5 7 12.0
3. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 1.0 2.0   2.0 2.5 2.0 2.5 7 12.0
4. ŠK Goran, Vrbovsko 0.0 1.5 2.0   2.0 3.0 2.5 6 11.0
5. Šk Donji Miholjac, D. Miholjac 0.5 3.0 1.5 2.0   1.5 3.0 5 11.5
6. ŠK Lucija, Rijeka 0.5 2.0 2.0 1.0 2.5   0.0 4 8.0
7. ŠK Mladost, Petrinja 0.5 1.5 1.5 1.5 1.0 4.0   2 10.0
 

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB. SB
1. ŠK Draga, Rijeka 6 5 1 0 11 19.5 58.50 207.25
2. ŠK Jelsa, Jelsa 6 2 3 1 7 12.0 40.75 143.00
3. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 6 2 3 1 7 12.0 37.00 135.25
4. ŠK Goran, Vrbovsko 6 2 2 2 6 11.0 29.75 114.00
5. Šk Donji Miholjac, D. Miholjac 6 2 1 3 5 11.5 27.50 127.75
6. ŠK Lucija, Rijeka 6 1 2 3 4 8.0 23.50 97.50
7. ŠK Mladost, Petrinja 6 1 0 5 2 10.0 8.00 105.75

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČICA GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
SAMARDŽIĆ ANA 6 5 0 1 5.0 83.3
ALABER MAJA 6 3 1 2 3.5 58.3
MEDEK MARTINA 6 2 1 3 2.5 41.7
ALABER MARINA 6 1 0 5 1.0 16.7
UKUPNO 24 11 2 11 12.0 50.0

 

19. MEĐUNARODNI EKIPNI ŠAHOVSKI FESTIVAL HŠS-a
FINALE KUPE REPUBLIKE HRVATSKE ZA ŠAHISTE
Šibenik, 18. - 23. svibnja 2011.
TOP

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD SB MPSum
1. HAŠK Mladost, Zagreb 6 4 2 0 10 17.5 114.0 43
2. ŠK Liburnija, Rijeka 6 4 2 0 10 17.0 103.0 39
3. ŠK Đuro Đaković Holding, Sl. Brod 6 4 1 1 9 15.5 101.0 45
4. ŠK Rijeka, Rijeka 6 4 1 1 9 15.5 97.0 41
5. ŠK Đakovo, Đakovo 6 4 0 2 8 16.5 85.0 36
6. GŠK Mravince-Cemex, Mravince 6 3 2 1 8 16.5 84.0 32
7. ŠK ETF-Osijek, Osijek 6 4 0 2 8 16.5 81.0 33
8. ŠK Zagreb, Zagreb 6 4 0 2 8 15.5 96.5 42
9. ŠK Šibenik, Šibenik 6 4 0 2 8 12.0 64.5 38
10. ŠK Brod, Slavonski Brod 6 3 1 2 7 12.5 57.5 32
11. ŠK Vukovar '91, Vukovar 6 3 1 2 7 12.0 53.5 32
12. ŠK Sloga, Pačetin 6 2 2 2 6 11.0 60.5 32
13. ŠK Stridon, Štrigova 6 3 0 3 6 11.0 46.5 36
14. ŠK Samobor, Samobor 6 2 2 2 6 11.0 36.0 30
15. HŠK Skradin, Skradin 6 2 2 2 6 10.5 52.5 35
16. ŠK Pula, Pula 6 3 0 3 6 10.5 40.0 32
17. ŠD Sisak, Sisak 6 2 2 2 6 9.0 34.5 33
18. ŠK Junior, Rijeka 6 2 1 3 5 12.0 44.0 30
19. ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 6 2 1 3 5 11.0 38.5 28
20. ŠK Kvarner, Rijeka 6 2 1 3 5 10.0 45.0 34
21. ŠK Krapina, Krapina 6 1 2 3 4 12.0 40.0 24
22. ŠK Brda, Split 6 2 0 4 4 11.0 38.5 31
23. ŠK Velebit, Senj 6 1 2 3 4 11.0 38-5 29
24. ŠK Dubrovnik, Dubrovnik 6 1 2 3 4 10.0 48.5 33
25. ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 6 2 0 4 4 9.5 37.5 31
26. ŠD Varaždin, Varaždin 6 1 2 3 4 9.5 36.0 29
27. ŠK Mladost, Ernestinovo 6 1 1 4 3 6.5 19.0 23
28. ŠK Križevci, Križevci 6 0 2 4 2 8.0 25.5 23
29. GŠK Kutjevo, Kutjevo 6 0 2 4 2 7.5 17.5 19

 

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak
NIKOLAC JURAJ 5 2 2 1 3.0 60.0
MARGITIĆ ZDRAVKO 5 1 2 2 2.0 40.0
KOVAČIĆ DAMIR 5 3 0 2 3.0 60.0
KALMAR JOSIP 5 1 0 4 1.0 20.0
UKUPNO 20 7 4 9 9.0 45.0

 

REDOVNI BRZOPOTEZNI TURNIRI ENT
ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb; siječanj - prosinac 2010.
TOP

 

Turnir/tablica Datum Pobjednik turnira
Pregled brzopoteznih turnira u 2010. godini
Finale - Grupa A 21.12.2010 NIKOLAC
Finale - Grupa B 21.12.2010. DRAGANIĆ
Konačan poredak 7.12.2010.  
ENT-21-10 7.12.2010. NIKOLAC
ENT-20-10 30.11..2010. MRAVUNAC
ENT-19-10 16.11.2010. HEGED
ENT-18-10 2.11.2010. HEGED
ENT-17-10 19.10.2010. HEGED
ENT-16-10 5.10.2010. HEGED
ENT-15-10 21.9.2010. NIKOLAC
ENT-14-10 7.9.2010. HEGED
ENT-13-10 29.6.2010. GABRE
ENT-12-10 8.6.2010. GLAVICA
ENT-11-10 25.5.2010. GLAVICA
ENT-10-10 11.5.2010. MARGITIĆ
ENT-09-10 27.4.2010. GLAVICA
ENT-08-10 13.4.2010. NIKOLAC
ENT-07-10 30.3.2010. NIKOLAC
ENT-06-10 16.3.2010. MRAVUNAC
ENT-05-10 2.3.2010. KALMAR
ENT-04-10 16.2.2010. NIKOLAC
ENT-03-10 2.2..2010. NIKOLAC
ENT-02-10 19.1.2010. MRAVUNAC
ENT-01-10 5.1.2010. MARGITIĆ
 
Ukupni poredak - FINALISTI
POZ IGRAČ BOD UK BRT
1. NIKOLAC JURAJ 157.0 175.5 14
2. HEGED VLADO 157.0 174.5 14
3. GLAVICA ŽELJKO 146.5 171.5 15
4. MARGITIĆ ZDRAVKO 131.0 179.0 19
5. DADIĆ IVAN 127.0 163.0 17
6. KOVAČIĆ DAMIR 117.0 144.5 17
7. GABRE ŽELJKO 116.0 127.0 14
8. NAGL MIRO 110.5 139.0 18
9. JAKIĆ MILAN 95.5 116.0 16
10. NAGLIĆ OGNJEN 91.0 96.0 13
11. ŽVAB DAVORIN 87.0 118.0 20
12. KALMAR JOSIP 86.5 107.5 16
BOD - Zbroj bodova sa 12 najboljih turnira
UK - Ukupan zbroj bodova sa odigranih turnira
BRT - Broj odigranih turnira

 

Pregled pobjednika turnira (1.- 3. mjesto)
IGRAČ 1M 2M 3M
NIKOLAC 6 2 3
HEGED 5 3 2
GLAVICA 3 5 4
MRAVUNAC 3 2 -
MARGITIĆ 2 1 3
KALMAR 1 1 -
GABRE 1 - -
DADIĆ - 4 1
JAKIĆ - 1 1
BLAŽEKA M. - 1 -
DRAGANIĆ - 1 -
KOVAČIĆ - - 4
NAGL - - 1
ŽARKO - - 1
ŽVAB - - 1

 

ALPE-DANUBE-ADRIA CHESS TOURNAMENT
TURNIR V GRADOVA
Celje, Šentjur pri Celju, Slovenia; 12. -13. lipanj 2010.
TOP

 

 
Tablica turnira
POZ EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 MB BOD
1. WOLFSBERG I   2.0 3.0 2.0 1.0 1.5 0.0 3.0 2.0   7 14.5
2. ZAGREB I 2.0   2.0 3.0 0.5 3.5 0.5 2.0   3.0 9 16.5
3. BALATONALMADI I 1.0 2.0   2.5 2.0 2.0 3.0   1.0 1.5 7 15.0
4. PORDENONE I 2.0 1.0 1.5   0.0 2.0   3.0 2.5 1.0 6 13.0
5. CELJE-ŠENTJUR I 3.0 3.5 2.0 4.0     3.5 4.0 2.0 3.0 14 25.0
6. CELJE-ŠENTJUR II 2.5 0.5 2.0 2.0     0.0 2.0 1.5 1.0 5 11.5
7. PORDENONE II 4.0 3.5 1.0   0.5 4.0   3.5 1.5 4.0 10 22.0
8. BALATONALMADI II 1.0 2.0   1.0 0.0 2.0 0.5   0.5 3.0 4 10.0
9. ZAGREB II 2.0   3.0 1.5 2.0 2.5 2.5 3.5   1.5 10 18.5
10. WOLFSBERG II   1.0 2.5 3.0 1.0 3.0 0.0 1.0 2.5   8 14.0
 

 

 
Konačan poredak
  GRAD Ekipa I Ekipa II UKUPNO
MB BOD MB BOD MB BOD
1. CELJE-ŠENTJUR 14 25.0 5 11.5 19 36.5
2. ZAGREB 9 16.5 10 18.5 19 35.0
3. PORDENONE 6 13.0 10 22.0 16 35.0
4. WOLFSBERG 7 14.5 8 14.0 15 28.5
5. BALATONALMADI 7 15.0 4 10.0 11 25.0
 

 

  IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak - EKIPA I
1 NIKOLAC 8 4 2 2 5.0 62.5
2 DADIĆ 7 1 1 5 1.5 21.4
3 NAGL 7 5 1 1 5.5 78.6
4 BLAGOJEVIĆ S. 4 1 0 3 1.0 25.0
R1 ILIĆ 6 3 1 2 3.5 58.3
  UKUPNO 32 14 5 13 16.5 51.6
 
  IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak - EKIPA II
1 HEGED 7 1 4 2 3.0 42.9
2 MARGITIĆ 7 3 2 2 4.0 57.1
3 GABRE 8 6 1 1 6.5 81.2
4 KOVAČIĆ 4 1 0 3 1.0 25.0
R1 ŠERKA 6 4 0 2 4.0 66.7
  UKUPNO 32 15 7 10 18.5 57.8